z школярик,сайт Алли Мащенко
Ласкаво просимо на сайт Z школярик заступника директора з НВР ЗОШ №5 Мащенко Алли Юріївни, м.Бахмут Донецька область (Україна)

ЗНО / ДПА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО  ДПА

          Порядок державної підсумкової атестації  у 2016/2017 навчальному році не зміниться.

          Державна підсумкова атестація випускників:

  • І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня,
  •  ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня,
  • ІІІ ступеня – 23 травня.

         Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл  І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться ( школа І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика,  школи II ступеня -  обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури.

 

Державної підсумкової атестації випускників старшої школи розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО учні складатимуть з предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.

Крім того, у навчальному закладі для випускників ЗНЗ з навчанням або вивченням мов національних меншин, може бути проведена державна підсумкова атестація з мови національної меншини за бажанням самого випускника. 

 

Понеділок, 27.05.2019, 04:45
Вітаю Вас Гість

Пошук

Вхід на сайт

Наше опитування

Ви зайшли на сайт як

Всего ответов: 7

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат